Englishpolish
Englishpolish
(0)

O Firmie

  • Satysfakcja gwarantowana

  • Wiedza i porada

  • Doświadczenie

  • Wysoka jakość

Mirco jest firmą o ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji wysokiej klasy foteli sportowych. Polski producent ma w swojej ofercie siedzenia samochodowe zarówno do użytku drogowego, jak i kubełki używane przez profesjonalnych kierowców rajdowych i wyścigowych.

Fotele Mirco cechują się od lat niezmiennie wysoką jakością wykonania i dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta polski producent znalazł wiernych odbiorców nie tylko w Europie, ale na całym świecie.

Mirco ma w swojej ofercie aktualnie ponad 20 modeli siedzeń w tym 4 z atestem FIA przeznaczone do profesjonalnego użytku w motorsporcie. Oferta jest ciągle rozbudowywana na podstawie badań aktualnych trendów rynkowych. Dodatkowo producent oferuje możliwość wyboru tkaniny pokrycia fotela, koloru materiału, wykonanie indywidualnych haftów i zdobień, a nawet zabezpieczenie skorupy żelowym filmem w kilku wersjach kolorystycznych. Z tego powodu liczba możliwych konfiguracji zamówienia jest olbrzymia, ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Jako oficjalny dystrybutor foteli Mirco zapewniamy możliwie krótkie terminy realizacji zamówień, bazując na dużych stanach magazynowych i szybkim kontaktem z producentem przy realizacji zamówień customowych. Dzięki nawiązaniu współpracy z kilkoma niezależnymi firmami kurierskimi, gwarantujemy najkrótsze i możliwie najtańsze dostawy do dowolnego kraju.